Witamy na BBinfo - portalu polskiej społeczności BuzzerBeater.

Ranking reprezentacji U21

Poniżej przedstawiamy "Ranking Drużyn Narodowych U21", aktualny na dzień 22.01.2009.

W rubryce z prawej strony znajdziecie aktualną tabelę grupy (Pool E), w której znajduje się nasza reprezentacja

Mecze rozgrywane są systemem Round Robin - "Każdy z Każdym").

Do drugiej rundy rozgrywek awansują 2 najlepsze drużyny

Ranking Drużyn Narodowych U21
Lp. Kraj   Zw. Por. + - +/- Pkt
1Włochy U216076159117082,9
2Hiszpania U216069149219979,4
3Litwa U216069951118873,1
4Rumunia U21607656699672,1
5Czechy U216071257513768,5
6Niemcy U215166451415065,5
7Chile U216063442221265,1
8Portugalia U215164753311464,1
9Australia U216055139116064,0
10Chiny U216068955313663,8
11Chorwacja U21517446737163,6
12Argentyna U215159746313460,7
13Francja U215173459913560,5
14Izrael U21426806067460,0
15Brazylia U214257941416559,5
16Polska U21426675986959,2
17Holandia U215175058716358,4
18Węgry U214155445310158,4
19Malezja U214036926610356,1
20Bułgaria U21425244349055,6
21Kanada U215164650314354,0
22Urugwaj U215160444316152,3
23Łotwa U21336135783552,0
24Rosja U21427937197451,9
25Tunezja U21426495935651,0
26Serbia U21427867305649,6
27Estonia U21336896503947,9
28USA U214259949610347,8
29Kolumbia U214269658611047,0
30Ukraina U21426615946746,3
31Wenezuela U21426476103746,1
32Nowa Zelandia U21424494074245,4
33Turcja U21336386122645,0
34Słowenia U21335535025143,8
35Iran U21427066881843,7
36Finlandia U21335475143343,5
37Słowacja U2133595595043,1
38Peru U21426926098342,4
39Filipiny U21415264883842,1
40Wielka Brytania U2133654660-641,3
41Dania U21335935682540,8
42Szwajcaria U21336155783740,5
43Szwecja U2124678681-339,9
44Norwegia U2132531534-338,3
45Nigeria U21324964583837,6
46RPA U21234854731236,2
47Grecja U2124589597-835,2
48Indonezja U21313182962235,0
49Hongkong U2133568574-634,7
50Gruzja U2123457478-2134,7
51Tajwan U2132402429-2734,5
52Egipt U2124563624-6132,1
53Japonia U21324594352430,1
54Meksyk U2133760799-3929,0
55Czarnogóra U2115673709-3627,3
56Maroko U21324644382627,0
57Austria U2115648733-8526,6
58Panama U2124542556-1426,1
59Korea U2124584667-8324,9
60Kazachstan U2124509543-3424,1
61Bośnia i Hercegowina U2114504560-5623,1
62Singapur U2113357374-1722,8
63Indie U2113335386-5121,9
64Macedonia U2115600710-11021,2
65Paragway U2133623803-18019,9
66Andora U2115484610-12619,7
67Dominikana U2123628673-4519,5
68Cypr U2115459631-17219,4
69ZEA U2114377440-6318,6
70Gwatemala U2114393492-9918,2
71Islandia U2115503767-26418,2
72Szkocja U2115435550-11515,8
73Ekwador U2124308414-10615,5
74Belgia U2106460602-14214,1
75Algieria U2114454559-10514,0
76Tajlandia U2105543602-5912,8
77Irlandia U2105482614-13211,2
78Arabia Saudyjska U210589210-1219,6
79Boliwia U2105540720-1809,5
80Liban U2105446575-1299,2
81Kostaryka U2106466686-2207,8
82Albania U2105415578-1637,4
83Białoruś U2106425702-2776,4
84Walia U2106433706-2736,4
85Portoryko U2104210328-1186,0
86Mołdawia U2106429703-2745,8